Avcılarda ucuz ve kaliteli halı yıkama

Avcılarda ucuz ve kaliteli halı yıkama

Avcılarda ucuz ve kaliteli halı yıkama

Avcılarda ucuz ve kaliteli halı yıkama İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası. Avcılarda kaliteli halı yıkama hizmeti vererek avcılar, esenyurt, beylikdüzün deki müşterilerimizden büyük ilgi toplamaktadır. Kapalı kurutma odamız vardır. Halılarınız tamamen içeride kurumaktadır. 18 fırçalı halı yıkama makinemiz le hijyen halı yıkama yapıyoruz.

Halı yıkama Tavsiye

Müşterilerimizin çoğunluğu tavsiye üzerine bizlere ulaşmaktadır. Buda bizlere güven ve mutluluk vermektedir. Bu güvene layık olmak için elimizden gelen her türlü hizmetimi daha kaliteli yapmak zorunda bırakmaktadır. Biliyoruz ki kalite asla tesadüf değildir.

avcılar el dokuma halı yıkama

Avcılarda ucuz ve kaliteli halı yıkama

Güvenilir halı yıkama firması

İstanbul temizlik avcılar güvenilir halı yıkama sizlerin verdiği güvenin eseridir. Günümüz şartlarında rakabetin yüksek olduğu halı yıkama sektöründe güven her şeyin önünde gelmektedir. Bizlere teslim edilen halıların eksiksiz yıkanıp tertemiz geri geleceğini bilmek çok önemlidir.  Yıkanan halıların renklerinin solması renklerin birbirine karışması halının içinde kirli su kalması gibi olaylar yaşanmaz. Çünkü firmamız bu konuları yılların verdiği tecrübeyle aşmış bulunmaktadır. Kalitenin önemini çok iyi bilmekteyiz bir müşteri bin müşteri mantığıyla davranmaktayız. Biliyoruz ki müşteri ayaklı gazetedir iyi yıkanmış halılarını öve öve bitiremez yıkama fabrikasının reklamını yedi mahalleye duyurur. Tabi ki kötü yıkanmış sa halısı bunu da herkese duyurur. Yani biz diyoruz ki müşteri kaybetmektense para kaybedelim kalite den ödün vermezsek zaten başarı para kendiliğinden gelecektir.

avcılar beylikdüzü halı yıkama

Avcılarda kaliteli halı yıkama

Ucuz halı yıkama

Sevgili İstanbul temizlik halı yıkama müşterilerimiz şundan emin olunuz ki hem kalite hem ucuz halı yıkama nasıl olur. Kötü halı yıkayan dahada ucuza yıkayanlar var bunları eleştirmiyoruz. Yani biz 4-5 tl ye halı yıkıyoruz ucuz diyoruz kaliteli ve ucuz 3. tl yede halı yıkayan var ucuz ve kalitesiz çünkü maliyetini bile kurtaramaz illaki sudan şampuandan kurutma ortamındaki hijyenik ten ödün verecektir. Bizim rekabet ettiğimiz yıkama kalitesi üstün olup 7-8 tl den yıkayan ve aynı kaliteden bahsediyoruz. Bunu da tecrübe eden müşterilerimiz çok iyi bilmektedir. Halı yıkama firmamız tamamı kurutma odasında dışarıdan etkilenmeden tamamen kokulardan arınmış sistemde halılar kurumaktadır. Bilindiği üzere ıslak olan her madde 24 saatin sonunda bakteri üretmeye başlayacaktır. Bizim yıkama işleminden sonra 24 saati bulmadan halılar kurutulup teslimata hazır duruma gelmiş olur.

 

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi