Avcılarda kaliteli halı yıkama

19 Ocak 2017 0 By haliyika.net
Avcılarda kaliteli halı yıkama

Avcılar kaliteli halı yıkama 

Avcılarda kaliteli halı yıkama kilim yıkama fabrikası kaliteli ucuz halı yıkama hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin hemen hemen çoğunu tavsiye üzerine buluruz. Halı yıkama fabrikamızın nerede olduğunu öğrenebilir, sizleri iş yerimizde görmekten memnun oluruz ,hatta nasıl yıkama yaptığımızı görebilirsiniz.

halılarınızı nasıl yıkıyoruz

halılarınızı nasıl yıkıyoruz

18 FIRÇALI OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNEMİZ

Avcılarda kaliteli halı yıkama fabrikası

Avcılarda kaliteli halı yıkama

TAM DONANIMLI MAKİNE PARKURUMUZ

İstanbul temizlik halı koltuk kilim battaniye yorgan yıkama fabrikası kaliteden ödün vermeden çalışmaktadır. 18 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinemiz, koltuk yıkama makinemiz halı sıkma makinelerimizle ve kurutma makinelerimizle tam donanımlı makine parkurumuz la sizlere hizmet vermektedir.

Avcılarda kaliteli halı yıkama

müşteri memnuniyeti

Avcılar halı yıkama fabrikası olarak müşterilerimizden en çok gelen sorulardan biride 2 günde nasıl teslim ediyorsunuz. Garantili mi yıkıyorsunuz. Halıyı beğenmessem geri gönderebilirmiyim, Halıma zarar gelirmi, nasıl ucuza yıkıyorsunuz gibi. Bu tür soruları çok duymaktayız. avcılar halı yıkama firması olarak yaptığımız hizmetin her zaman arkasındayız. Bizleri tercih eden müşterilerimizi mahçup etmemek için çalışmaktayız. Bu uğurda kendimizi daha nasıl geliştiririz. Geleceğe nasıl hızlı ve emin adımlarla gidebiliriz gibi soruları kendimize sormaktan geri kalmıyoruz. Kaliteli halı yıkama hizmeti arayanlar, istanbul temizlik halı yıkama fabrikamızı tercih edebilirler.

avcılar el dokuma halı yıkama

Avcılarda kaliteli halı yıkama

KAMPANYALARIMIZ

avcılar halı yıkama zaman zaman kampanya başlatarak hem müşterilerimizi memnun etmek için hem kendimizi yeni müşterilere ulaşmak için çalışmalar yapıyoruz. Kış aylarında özellikle kampanyalarımızdan herkes faydalanabilir. Sürekli olan müşterilerimize her mevsim ufakta olsa indirim yaparız. İşimizde insan emeği çoktur. Kaliteli elemanlarımız sayesinde başarıyı yakaladık. Gerek makineleşme gerekse kullandığımız ürünlerle mis gibi halılar yıkıyoruz. Yumuşacık temiz kokulu hijyenik halılarda mutlu olmakta müşterilerimize düşüyor. Kaliteli hizmetimizden yararlanın. Avcılarda kaliteyi arayan müşterilerimiz, istanbul temizlik halı, koltuk, kilim, battaniye yatak, yorgan yıkama hizmetleri için fabrikamızdan hizmet alabilirler.

KURUTMA NEM ALMA MAKİNEMİZ

avcılar koltuk yıkama

avcılar koltuk yıkama

avcılar koltuk yıkama firmasıSizlere layık olmanın vermiş olduğu mutlulukla işlerimizi özenle yapmaktayız. Avcılar esenyurt beylikdüzü bölgelerine ücretsiz servi araçlarımızla haftanın 6 günü hizmet vermekteyiz.