Avcılar Profesyonel Halı Yıkama

avcılar profesyonel halı yıkama

Avcılar Profesyonel Halı Yıkama

Avcılar Profesyonel Halı Yıkama İSTANBUL TEMİZLİK halı yıkama fabrikası yüzde yüz müşteri memnuniyeti profesyonel temizlik. Ekipmanlarıyla uzman kadrosu yaz kış demeden 365 gün hizmet vermektedir.

Modern bir halı yıkama fabrikası nasıl olmalıdır. Öncelikli olarak kurumsal olmalı yani kimliği olmalıdır. Bir halı yıkama firması vergiye tabi katma değer vergisini veren ruhsatlı işletme kayıtları olan araçları için k-2 belgesi olan makine donanımını tamamlamış olmalı. İstanbul temizlik halı yıkama firması tamamen tüm modern halı yıkama tesislerinin gereklerini yerine getirmiş kurumsal bir firmayız.

Kurumsal firma

18 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinemizle fark yaratıyoruz. Kapalı kurutma alanıyla iki gün gibi kısa sürede halılarınızı pırıl pırıl mis kokulu. Profesyonel makinelerde yıkanarak yüzde yüz hijyen koşullarda steril ambalajında teslim edilir.

Avcılar Profesyonel Halı Yıkama

Avcılar Profesyonel Halı Yıkama

Avcılarda modern halı yıkama

Avcılarda modern halı yıkama arıyorsanız istanbul temizlik halı, kilim, yorgan ,battaniye, koltuk yıkama hizmetimizle uzman kadromuzla bizlere güvenebilirsiniz. www.haliyika.net parolamız yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Özel kurutma  odasına alınmadan önce havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Kurutma odamıza alınan halılarınız tamamen özel üretim sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile 10 saat gibi kısa bir sürede kurutulur. Nemden kokudan eser kalmaz. en fazla 3 gün içerisinde paketlenmiş farfümlenmiş tamamen kurumuş olarak müşterilerimize teslim edilir.

Avcılar Profesyonel Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Profesyonel Halı Yıkama

Özel halı yıkama hizmetinde bir dizi teknikler kullanılır. Yün halı, Isparta halı, Nepal halısı, çin halısı, hereke, ipek halı, sahgyy halı gibi özel ve değerli halılarınızın yıkama işlemi fabrikamızda gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Halı yıkamada kullanılan şampuanlarımız doğal olup kaliteli marka ve ürünlerden oluşmaktadır.
Bilinçsiz halı yıkama fabrikalarının bozduğu renklerinin soldurduğu halıların yıkama işlemi sırasında tamir ve renkleriyle oynama tecrübesine sahibiz. Halı yıkama işleminin yanında koltuk yıkama, stor perde yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama hizmetimizde bulunmaktadır. İşyerimizde en çok yıkanan halılar arasında makine halılar ve kaymaz taban denilen halılar yıkanmaktadır. İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası sizlere layık olmanın gururunu yaşamaktadır.
Avcılar da halı yıkama hizmeti verilen mahallelerimiz şöyledir. yeşilkent mahallesi, firuzköy mahallesi, parseller mahallesi, cihangir mahallesi, ambarli mahallesi, denizköşkler mahallesi, gümüşpala mahallesi, üniversite mahallesidir.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi