Avcılar Parseller Koltuk Yıkama

avcılar parseller koltuk yıkama

Avcılar Parseller Koltuk Yıkama

Avcılar Parseller Koltuk Yıkama Bölgemizin lider firması İstanbul Temizlik, Avcılar koltuk yıkama firması, Halı Yıkama, Battaniye, yorgan, yatak yıkama konusunda lider firma olarak hizmet vermektedir. Koltuklarınızı yıkamak için iki eleman ve 2 makine gönderilir. Yıkama işlemi koltuğun durumuna göre 1,50-2.00 saat sürmektedir. 

Avcılar Parseller Koltuk Yıkama

Avcılar Parseller Koltuk Yıkama

istanbul temizlik koltuk yıkama

Müşterilerimizin isteği ile günlük randevu talep ederek, ister koltuk ister yatak yıkama işlemleri evlerinize gelerek yapılmaktadır. Avcılarda halı yıkama fabrikasında profesyonel kadromuz ve makinelerimizle hizmetinizdeyiz. işimiz  koltuk yıkama, işimiz halı yıkama, battaniye, yorgan, stor perde, kilim yıkama. Bütün mesleklerin başında tecrübe emek yılların vermiş olduğu kalite gelir. Biz koltuk yıkama işletmesi olarak hizmet veriyoruz. işimizi seviyoruz kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz.

Avcılar Parseller Koltuk Halı Yıkama

Parseller Koltuk Yıkama

GÜVENİLİR FİRMA

Güvenilir olmak her iş dalında olduğu gibi bizim için de çok önemlidir. Çünkü koltuk yıkama işlerinizi yapmak için evinize giriyoruz hatta yatak odanıza girip yatak yıkıyoruz. Tanımadığınız insanları bırakın eve almayı konuşmak bile doğru değil. Güven çok önemlidir. Bizim işletmemiz tamamen kanunlara uygun işletme ruhsatı, çalışma belgesi vergi levhası olan kurumsal bir firmayız. Adresimiz güncel internet sitemizdeki resimler videolar hepsi kendimize ait adresimiz belli referanslarımız komşunuza sormanız yeterli çünkü 10 yıldan beri parsellerde bulunan iş yerimizi bilmeyen yok. İstanbul temizlik avcılar, esenyurt, beylikdüzü bölgelerine hizmet vermektedir.

Halı yıkamada, battaniye ve yorgan yıkamada makbuz karşılığı teslim alınan ev tekstili ürünleriniz fabrikamıza getirilerek iki ya da üç gün içinde kurutulmuş olarak teslim ediyoruz.

Çekyat yıkama, kanepe yıkama, oturma gurubu yıkama, köşe koltuk yıkama işlerinde uzman personellerimiz tarafından koltuk yıkama işlerinizi yapıyoruz. İki adet makinemizle iki elemanımız yaklaşık 2 saat içinde koltuklarınızı yenilenmiş gibi temizleyerek sizlerin beğenisine sunuyor. Hala beğenmediğiniz yerleri varsa yeniden müdahale ederek sizlerin ikna olması ile işi sonlandırıyorlar beğenmesseniz ücret vermeyin. Yapılan iş hem bizim hemde sizin içinize sinmesi gerekli istanbul temizlik koltuk yıkama bizlere güvenin kaliteli hizmet alın.

avcılar koltuk yıkama

Avcılar Parseller Koltuk Yıkama

Parseller Koltuk Yıkama

 Parseller Halı Yıkama ,Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Yatak Yıkama, Stor perde Yıkama Halı kenarı overlok

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi