Avcılar koltuk yıkama

19 Temmuz 2018 0 By haliyika.net
Avcılar koltuk yıkama

Avcılar koltuk yıkama

Avcılar koltuk yıkama işletmesi istanbul temizlik deneyimli uzman personelleri temizlik ekipmanları ile fark yaratır. Yorgan Yıkama , Battaniye Yıkama , Yatak Yıkama ücretsiz kaliteli hızlı güvenilir servisiyle  avcıların güvenilir temizlik firmasıdır. Çekyat yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama, köşe takım koltuğu yıkama, yatak yıkama işlerinizi avcılarda istanbul temizlik firmamıza yaptırın farkımızı görün.

Son teknoloji koltuk vakumlama makinemiz ve koltuk fırçalama makinemizle yaptığımız temizlik Fark yaratır. Cafe, lokanta, işyeri, otel yada evinizde her türlü yıkanması gereken, deri , Suni deri koltuk yıkama, en iyi koltuk yıkama,  koltuk çekyat yıkama ve divan temizliği işlemleri, tamamı profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ürünü cihazlarımızla yerinde yapmaktayız.

Koltuğun kumaşına uygun leke sökücü ve deterjan kullanıyoruz. Yıkama işlemlerinde kullandığımız ürünlerin tamamı standartlara uygun ve TSE  onaylı, kimyasal içermeyen tamamı doğal ürünlerdir. Kumaşın dokusuna derinlemesine zarar vermeden fırçalayarak ve vakumlayarak kir ve leke çıkarma işlemini yapıyoruz.

avcılar koltuk yıkama firması

avcılar koltuk yıkama işletmesi

koltuklar neden yıkanmalı?

Avcılar koltuk yıkama işletmesi evimizde yataklarımızdan sonra en çok zaman geçirdiğimiz yer koltuklarımız dır. Yatağımıza yatmadan önce gecelik kıyafetlerimizi giyeriz. Koltuklarımıza oturmadan önce dışarıda giydiğimiz elbiselerimizi çıkartmak her zaman mümkün olmuyor

Dışarıdaki mikroplara her zaman açığız gerek toplu taşıma araçları gerekse oturduğumuz bir bankın ne kadar temiz olduğunu bilmiyoruz. Eve gelirken dışarıdan mikrop getiriyoruz. Bunlar en çok oturma guruplarında çoğalıyor. Bu gözle göremediğimiz mikroplar şöyle bir çekyatlarınıza uzanın şortunuz la  ayaklarınız kaşınacaktır, sanki sinek yada pire mi var niye kaşınıyorum derseniz anlayın ki gözle görünmeyen  mikroplar oluşmuştur.

Yani çekyat yada oturma gurubunuz un temizlik zamanı gelmiştir. Hemen bir profesyonel koltuk yıkama ekibinden randevu almanızı öneriyoruz. istanbul temizlik koltuk yıkama.avcılar koltuk yıkama işletmesi sizlere hizmet vermeye hazırdır bizleri arayın farkımızı görün işimizi biliyoruz. Bizden memnun kalacaksınız. komşunuza da tavsiye edeceksiniz kendimize güveniyoruz.

Avcılar koltuk yıkama işletmesi

Avcılar koltuk yıkama işletmesi avcılar bölgemizin gümüşpala mahallesi, denizköşkler mahallesi koltuk yıkama.  Ambarlı mahallesi, cihangir mahallesi, mustafa kemal paşa mahallesi, fırüzköy mahallesi, yeşilkent mahallesine koltuk yıkama hizmeti veriyor. Hijyen profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için en az bir gün önceden randevu almanız gerekli. telefonlarımız. 0212 694 63 63-0532 226 72 76. fiyatlarımız.

Avcılar Halı Yıkama

avcılar koltuk yıkama işletmesi

AVCILAR KOLTUK YIKAMA

Avcılar koltuk yıkama, cihangir koltuk tıkama, denizköşkler koltuk yıkama, ambarlı koltuk yıkama, parseller koltuk yıkama, gümüşpala koltuk yıkama. firuzköy koltuk yıkama, yeşilkent koltuk yıkama, avcılar merkez koltuk yıkama.