Avcılar Koltuk Yıkama firması

avcılar koltuk yıkama, avcılarda koltuk yıkama fabrikası, koltuk yıkama parseller, parseller koltuk yıkama

Avcılar Koltuk Yıkama firması

Avcılar koltuk yıkama firması istanbul temizlik, Profesyonel ekibimizle evde koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk yıkama için iki eleman ve iki makine ile geliyoruz. Kullandığımız makinelerden bir tanesi yıkama bir tanesi ise fırçalama makinesidir. Fırçalama makinemiz sayesinde koltuğun üzerindeki yapışmış kirler tamamen yumuşatılır. Yıkama makinesi ile de çekilir ve durulama yapılır. Yıkama sırasında bitkisel koltuk şampuanları kullanılmaktadır.

Avcılar koltuk yıkama

Avcılar koltuk yıkama

YERİNDE KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama sektörü hızla büyüyen ve gelişen bir sektördür. Genellikle halı yıkama firmaları tarafından bu hizmet verilmektedir. Son zamanlarda merdiven altı ucuz yıkamacılar dan olan şikayetler hızla artmıştır. Oysa biz istanbul temizlikkoltuk yıkama firmamız son derece profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla hizmet vermekteyiz. Koltuklarınız ve sağlığınız bize emanet. Sağlıklı bir yaşam sağlıklı ortamlarda geçirilen zamanla orantılıdır. Sizin ve aileniz için sağlıklı ortamlar yaratmak en büyük görevimizdir. Bu bilinçle hareket eden firmamız uzman personeliyle hizmetinizdedir.

avcılar koltuk yıkama

Avcılar Koltuk Halı Yıkama firması

EVDE KOLTUK YIKAMA

Avcılar Koltuk Yıkama firması Yaptığımız hizmetin her zaman arkasında olup hem kaliteli hem de uygun hizmet vermekteyiz. Her işin bir uzmanlık isteyen konumu var. Biz bu bilince sahip olarak nasıl yıkama yapılır? nelere dikkat edilmelidir? her şeyi biliyoruz. Evinize çağırdığınız bir hizmetçi bayana da koltuklarınızı temizlettirebilirsiniz ama bunun adı temizlik olmaz. Nedenmi? evet ıslak bezle koltukların üstüne müdahale eder ve koltuğun yüzeyündeki kirleri içine doğru kaydırır yani gömer. Koltuk yüzeyi biraz temiz gibi görünsede deterjanlı suyla birlikte dahada kirlenmeye müsait hale getirilmiş olur. Kuruduktan sonra kusma yapar yani sarı siyah görünümlü lekelaer oluşacaktır. İçindeki mikropları hiç hesaba katmıyoruz. Kesinkes koltuk yıkama yaparken emme sistemi ıslak su verip çekmekle olur. Profesyonel ekibimiz önce kirlere lekelere müdahale ederek yumuşatır.  Sonra bu kirleri Kumaşın üstünden söker. Daha sonrada makinemizle su verip çekerek defalarca içinde bir şey bırakmadan temizler. İşte şimdi koltuklarınız tertemiz olmuştur. Semtimize özel çalışmalarımız vardır. İstanbul temizlik koltuk yıkama Firmasından profesyonel koltuk yıkama hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz. Tel:0532 226 72 76-0212 694 63 63

Ayrıca Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt bölgelerine hizmet vermekteyiz

Avcılar halı Yıkama, avcılarda koltuk yıkama ,koltuk yıkama avcılar, en temiz koltuk yıkama avcılar

0212 694 63 63 – 0532 226 72 76

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi