Avcılar istanbul da Kaliteli halı yıkama

27 Temmuz 2016 0 By haliyika.net
Avcılar istanbul da Kaliteli halı yıkama

Avcılar halı yıkama Kaliteli halı yıkama

Avcılar istanbulda halı yıkama Avcılar halı yıkama fabrikası kaliteli ucuz halı yıkama hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin hemen hemen çoğunu tavsiye üzerine buluruz. Halı yıkama fabrikamızı mesai saatleri içerisinde ziyaret edebilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

saadetdere halı yıkama

halı yıkama esenyurt fiyatları

Avcılar Halı Yıkama Fabrikamız

Avcılar halı yıkama fabrikası olarak müşterilerimizden en çok sorulan sorulardan biride 2 günde nasıl teslim ediyorsunuzdur. Garantili mi yıkıyorsunuz. Halıyı beğenmezsem geri verebilir miyim, halıma zarar gelir mi. Nasıl ucuza yıkıyorsunuz gibi. Bu tür soruları çok duymaktayız. Yaptığımız hizmetin her zaman arkasındayız. Bizleri tercih eden müşterilerimizi mahcup etmemek için çalışmaktayız. Bu uğurda kendimizi daha nasıl geliştiririz geleceğe nasıl hızlı ve emin adımlarla gidebiliriz gibi soruları kendimize sormaktan geri kalmıyoruz. Profesyonel halı yıkama fabrikamızda aile ve toplum sağlığına hizmet etmekteyiz. Bu bilinçle her geçen gün daha da gelişmekte ve daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız.

Özellikle yaz dönemlerinde ve bayramlarda halı yıkama fabrikalarının yoğun olmazı hizmette aksamalara yol açmaktadır. Halınızı kış aylarında vermeniz daha iyidir. Halılarınızı vermek için bayramı beklememenizi tavsiye ederiz.

avcılar ,esenyurt halı yıkama

avcılar halı yıkama,esenyurt halı yıkama

Avcılar istanbulda Kaliteli halı yıkama

Avcılar istanbulda  halı yıkama zaman zaman kampanya başlatarak hem müşterilerimizi memnun etmek için hem kendimizi yeni müşterilere ulaşmak için çalışmalar yapıyoruz. Bu dönemlerin başında kış mevsimi gelmektedir. Kış aylarında özellikle kampanyalarımızdan herkes faydalanabilir. sürekli olan müşterilerimize her mevsim ufakta olsa indirim yaparız. işimizde insan emeği çoktur kaliteli elemanlarımız sayesinde başarıyı yakaladık. Gerek makineleşme gerekse kullandığımız ürünlerle mis gibi halılar yıkıyoruz. Temiz evler mutlu aileler sloganıyla hizmet veren fabrikamızda en önemli ücret olarak mutluluğunuzu ve sağlığınızı görüyoruz. Avcılar halı yıkama fabrikamızda son sistem yıkama işlemlerimiz ile sağlık standartlarına uygun hizmet sunuyoruz. Yumuşacık temiz kokulu hijyenik halılarda mutlu olmakta müşterilerimize düşüyor. Müşterilerimizin sağlığı ve mutluluğu en önemli hedefimizdir. Temiz ve yaşanabilir ortamlarda yaşama hakkını savunuyoruz. Bu anlayışla hizmetlerimize devam ediyoruz.

Parseller halı yıkama, cihangir halı yıkama, firuzköy halı yıkama, saadetdere halı yıkama, ambarlı halı yıkama, gümüşpala halı yıkama, avcılar üniversite mahallesi halı yıkama,

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi