Avcılar Halı yıkama Koltuk yıkama

avcılar koltuk çekyat yıkama

Avcılar Halı yıkama Koltuk yıkama

Avcılar Halı yıkama Koltuk yıkama kilim battaniye yorgan yıkama alanında hizmet vermektedir. İstanbul temizlik halı yıkama fabrikamız avcılarda en iyi koltuk yıkayan firmalardan bir tanesidir. Günümüzde evlerde çalışan sayısı fazla olduğu için evin temizlik hizmetleri kurumsal koltuk yıkama işletmeleri tarafından yapılmaktadır. Profesyonel bir firmadan çağırmış olduğunuz koltuk yıkama ekibi en az bir buçuk iki saat arasında temizlik yapması gereklidir. Normal oturma gurubunuz ancak böyle hijyenik ortama uygun hale gelecektir. Araştırın en güzel kaliteli koltuk temizliği yapan firmalardan biri olarak istanbul temizlik firmasını bulacaksınız.

EN GÜZEL KOLTUK TEMİZLEME HİZMETİ

Profesyonel koltuk yıkama hizmeti almak için istanbul temizlik avcılar koltuk yıkama firmasından destek alın. Bir gün önceden randevu almanız daha sağlıklı olacaktır. Elemanlarımız oturma gurubu nu yıkadıktan sonra size işimizi bitirdik gelip bakın demesini bekleyin. Koltuk yıkama esnasında elemanların işine karışmayın. İş bitimi sonrasında beğenmediğiniz yer varsa söyleyin yeniden müdahale etsinler. En güzel koltuk yıkama hizmeti almak için istanbul temizliği tercih edin sizlerde yapmış olduğumuz hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanın. Beğenmediğiniz durumunda ücret ödemeyin daima müşterinin haklı olduğunu biliyoruz. İçinize sinmesi lazım yapılan koltuk temizliğinin. Avcılar koltuk yıkama istanbul temizlik firması deneyin. Memnun kalacaksınız. En güzel koltuk oturma gurubu, çekyat, köşe koltuk takımı hizmetini almak sizinde hakkınız.

Avcılar Halı Yıkama Koltuk yıkama

Koltuk yıkama

AVCILAR HALI YIKAMA KOLTUK YIKAMA

Avcılar halı yıkama iletişim bilgilerimiz adres bilgilerimiz vergi  bilgilerimiz telefon numaralarımız İstanbul Temizlik Halı Kilim yıkama fabrikası adına kayıtlıdır. Makine parkurunu tamamlamış olan firmamız tamamen günümüz şartlarına uygun halı yıkama hizmeti veriyoruz. FİYAT BİLGİSİ ALIN.

İş yerimiz 2008 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bazı müşterilerimiz isim benzerliği yüzünden bizleri karıştırmaktadır. Avcılar esenyurt beylikdüzü bölgelerine servisimiz vardır, İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası kurumsal bir firmadır ve başka şubemizde yoktur.

istanbul halı yıkama diye istanbul un genelinde bu adla firmalar bulunur. Bu firmalarla uzaktan yakından alakamız yoktur.

Telefonlarımız: 0212 694 63 63

Cep telefonu  :0532 226 72 76

iş yeri adresi: yıldırım beyazıt cad.fidan sok no:132/b mustafa kemalpaşa mahallesi parseller avcılar istanbul.

web sitesi:www.haliyika.net

 

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi