Avcılar halı yıkama kaliteli hizmet

Profesyonel Halı Yıkama, halı yıkama avcılar

Avcılar halı yıkama kaliteli hizmet

Avcılar halı yıkama kaliteli hizmet hijyenik koşularda hızlı güvenilir bir halı yıkama fabrikasıdır. Kış kampanyasını başlattığımız aralık ayında hem kaliteli hem ucuz halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İstanbul temizlik avcılar halı yıkama  vermek için kurulmuş yaz kış demeden hızlı ve güvenilir bir halı yıkama şirketidir. 18 fırçalı otomatik makinemizde halı yıkıyoruz.

avcılar halı yıkama hizmetlerimiz

Avcılar halı yıkama

Avcılar halı yıkama kaliteli hizmet

Güvenilir ve kaliteli halı yıkama hizmeti veren fabrikamız istanbul temizlik avcılar halı yıkama fabrikası müşterilerimize garanti vermektedir. Halınızı biz avcılar halı yıkama şirketine makbuz karşılığı verdikten sonra geri teslim edilene kadar halının muhafazası garantimiz altındadır. Halıların başına bir şey gelir mi endişesi duymadan hızlı bir şekilde yıkanıp teslim etmek başlıca görevimizdir.asıl amacımız kaliteli hijyen hizmet vermektir. Bunun içinde kendimizi yenileyerek boş durmadan daha nasıl iyi hizmet verebiliriz düşüncesiyle hareket etmekteyiz. Günümüz teknolojisine uygun hizmet vermek amacımız.gerek kullanılan makine parkurumuz la, gerekse kullanılan yıkama ürünlerimizle sizlerin güvenini kazanmak için elimizden geleni yapmaktayız. Zaman zaman müşterilerimizden gelen şikayetleri değerlendirmekteyiz. Hizmet varsa illaki şikayette olacaktır. şikayetleri dikkate alarak kendimizi ileriye doğru hazırlamak dır. amacımız yüzde yüz müşteri memnuniyetidir.

avcılar halı yıkama kaliteli hizmet

Avcılar halı yıkama kaliteli hizmet

uygun halı yıkama

Hem kaliteli hem ucuz halı yıkama nasıl olur diyebilirsiniz. Bunu da yaptığımız hizmetten deneyerek öğrenebilirsiniz. Kimse müşteri kaybetmek için uğraşmaz. Aksine nasıl müşteri bulabilirim ve müşteriyi nasıl sürekli bize halısını yıkatması için ikna edebilirim mantığıyla hizmet etmekteyiz. Kış ayları en çok müşteriye ihtiyaç olduğu aylardır. Yaz ayında müşteri bulmak çok kolaydır. Avcılar halı yıkama şirketi olarak kıl aylarında aralık,ocak,şubat, ve mart ayları kampanyalı halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Avcılar halı yıkama kaliteli hizmet

esenyurt halı yıkama fiyat listesi

hizmet bölgelerimiz

avcılar halı yıkama, esenyurt halı yıkama, beylikdüzü halı yıkama, haramidere halı yıkama, ihlasmarmara halı yıkama,  kıraç halı yıkama. Beykent halı yıkama, büyükşehir mahallesi halı yıkama, mustafa kemalpaşa mahallesi halı yıkama, parseller halı yıkama, saadetdere mahallesi halı yıkama. Tokat mahallesi halı yıkama, namık kemal mahallesi esenyurt halı yıkama, ambarlı mahallesi halı yıkama, kiptaş esenyurt halı yıkama. Avcılar merkez mahallesi halı yıkama, yeşilkent avcılar halı yıkama, cihangir halı yıkama.  Gümüşpala mahallesi halı yıkama, denizköşkler mahallesi halı yıkama. firüzköy halı yıkama.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi