Avcılar halı yıkama işletmesi

14 Kasım 2018 3 By haliyika.net
Avcılar halı yıkama işletmesi

Avcılar halı yıkama işletmesi

Avcılar halı yıkama işletmesi olarak Avcılar istanbul temizlik halı yıkama adı ile İstanbul Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt ilçelerine profesyonel hizmet vermekteyiz. Halı yıkama hizmetlerimiz uzman personelimiz ve profesyonel ekipmanlara sahip kurumsal halı yıkama fabrikamızda yapılmaktadır. Halılarınızı 18 fırçalı otomatik makinelerde yıkayarak maksimum temizlik hizmeti sunuyoruz. Özel kurutma odalarında halılarınızı kurutuyoruz,  nemden arıtılarak hijyen bir şekilde geri teslim ediyoruz.

Avcılar dört mevsim halı yıkama 

Zamanla kirlenen halılarda oluşan bakterileri ve buna bağlı mikroplar sağlığınızı tehdit eder, bu sebeple dört iklim halı yıkama fabrikamız avcılarda halı yıkama hizmeti sağlayarak sizlere hijyenik bir hizmet sunmaktadır. Ücretsiz servisimiz ile halılarınızı teslim alır, ölçü ve fiyatlandırma dan sonra halı toz alma makinemizde halılarınızın tozunu alırız, daha sonra halılarınızı otomatik makinelerde ve özel şampuanlarla yıkayarak temizleriz, bir sonraki işlemde halılarınızın kuruması için özel nem alıcı odalarda halılarınız kurutulur. Bizleri tercih ederek gerçek temizliğin farkına varın. İstanbul avcılar bölgesine servis hizmeti veren halı yıkama firmamızı arayarak halılarınızı güvenle yıkatın. tel:0532 226 72 76-0212 694 63 63

halı yıkama kurutma

halı kurutma odası

Avcılarda bulunan fabrikamıza  müşterilerimiz isterlerse halılarını  nasıl yıkadığımızı gelerek inceleye bilirler. Halılarınız yıkattığınız da farkımızı anlayacaksınız.  İstanbul temizlik halı yıkama firmasını arayın sizde farkı görün.

avcılar halı yıkama işletmesi halılarınızı tam otomatik halı yıkama makinelerinde temizleyen, bitkisel halı yıkama şampuanları kullanan, halı toz alma makinesi, halı durulama makinesi, halı hav alma makinesi ve kurutma odası olan bir işletmeyiz. Halı yıkama işlemini tecrübeli elemanlarıyla, ücretsiz halı yıkama servisimizle kapalı ortamda çalışma yapan profesyonel bir firmadır. Avcılar halı yıkama işletmesi olarak siz değerli müşterilerimizin tüm halı yıkama, koltuk yıkama,stor perde yıkama,yorgan, battaniye, overlok işlemleri için hizmetinizdeyiz. Facebook sayfamzdan takip ediniz.

avcılarda halı yıkama

Firmamız çalışanları halı yıkama, yerinde halı, koltuk yıkama, gibi uzman, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Halılarınızı uzmanların yıkamaması temizliğin yanı sıra halılarınızın zarar uğramasına yol açabilir, firma personelimiz her anlamda tecrübeli ve işinin ehli kişilerdir. Ne demiş atalarımız ekmeği ekmekçiye ver bir ekmekte fazla ver diye. bakınız.

avcılar halı yıkama işletmesi uygun fiyat ve adresten adrese seçenekleriyle halılarınızı profesyonel bir şekilde 18 fırçalı tam otomatik makinelerle, çevre dostu şampuanlarla yıkıyor, özel kurutma odalarında sadece 1 günde kurutarak, tüm kontrolleri yapılmış bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.

avcılar halı yıkama işletmesi

avcılarda halı yıkama

Avcılar Halı Yıkama işletmesi

Hem kendiniz hem de aileniz için çok daha hijyenik bir ev ortamı için halılarınızın temizliği çok önemlidir. Çalışan hanımlar, zamanlarını olmadığından dolayı halılarını temizlemecilere vermekte, fakat hangi firma ile anlaşacağı konusunda oldukça sıkıntı yaşamaktadırlar. avcılar halı yıkama işletmesi olarak, sizlere profesyonel koşullarda halılarınızı temizleme garantisi veriyoruz.

Yıkama esnasında aşırı miktarda Deterjan kullanımı halının dokusunu bozabildiği gibi, ömrünün de azalmasına neden olur. BAZI halı yıkama firmalarının kullandığı kimyasal maddeler, halıların yapısına zarar vererek, halının daha az kullanılmasına yol açar. Avcılar halı yıkama işletmesi, kullandığımız temizlik ürünleri, çevreye zarar vermeyen organik ürünler olup, halılarınızın dokularına zarar vermezler.

Avcılar halı yıkama işletmesi, ailenize daha hijyenik ve ferah bir ortam sunmanızı sağlar. Halı temizleme sırasında kullanılan kimi deterjanlar halıyı aşındırdığı gibi halınızın daha erken kirlenmesine sebep olurlar. Daha sık aralıklarla temizlenmesi gereken halılar, bütçenizi de etkiler sağlıksız ortamlar oluşmasına yol açar.

Avcılar halı yıkama işletmesi, halılarını hijyenik şartlarda yıkatmak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Kapınıza kadar gelerek halılarınızı alıyor, profesyonel yıkama yöntemleri ile halılarınızı temizliyor ve tekrar kapınıza kadar halılarınızı getiriyoruz.

KULLANILAN ÜRÜNLER

Kullandığımız ürünler kesinlikle kimyasal maddeler içermeyip tamamen bitkisel özlü şampuanlardan oluşur. Bitki özleri sayesinde halılarınız eski canlılığına kavuşurken, mis gibi kokusuyla evinizi ferahlatır lar. Hijyenden ödün vermeden temizlik yapan firmamız, sizlere sağlıklı koşullar sunmaktan gurur duyar.

avcılar halı yıkama fabrikası

avcılar halı yıkama işletmesi

AVCILAR HALI YIKAMA İŞLETMESİ

Avcılar istanbul temizlik halı yıkama firmasında Eğitimli çalışanlarımız sadece halı yıkamada değil, koltuk yıkama, yorgan yıkama,battaniye yıkama,stor perde yıkama gibi konularda yılların verdiği tecrübeye sahiptirler. Halılarınızı güvenle teslim edeceğiniz bir ekibimiz bulunmaktadır. işinin ehli personelimiz, halılarınızın dokusuna zarar vermeden, derinlemesine temizlik yapmak için emek vermektedirler. İşinin ehli olmayan kişilere halılarınızı emanet etmeyin, sağlığınızdan taviz vermeyin.

Halı yıkama firması seçerken oldukça titiz davranmalısınız. Firmanın halıları hangi yöntemlerle yıkadığını mutlaka soruşturun. İnternet ten halı yıkama firmalarını araştırırken karşınıza çıkan videoların sizi yanıltmasına izin vermeyin. Videodaki firma ile seçtiğiniz firmanın aynı olduğuna emin olmadan siparişinizi kesinlikle vermeyin. Halı yıkama konusunda doğru firmayı seçmek için yıkama tekniklerini öğrenin bizim kapımız her müşterimize açıktır yaptığımız işleri gelip gözlerinizle izleyin.

en iyi halı yıkama avcılar

İnternet adreslerine sadece halı yıkama videosunun mu bulunduğuna, ayrıca diğer temizlik hizmetlerine ait videoların da var olup olmadığına mutlaka dikkat edin.
İnternet yoluyla haksız kazanç elde etmek isteyen onlarca kötü niyetli insan vardır. Bu insanlara prim vermeyin. Yetersiz ekipmanı olan, sağlıksız koşullarda halı yıkama işlemini yapan firmaların daha ucuz hizmet verdiklerini aklınızdan çıkarmayın. Ucuz Fiyata kanıp sağlığınızı tehlikeye atmayın.

Şunu unutmayın, huzurlu evler sağlıklı ortamlarda oluşur. Sağlıklı ortamlar ise hijyenik olmalıdırlar. Bunun için halılarınızı avcılar halı yıkama işletmesinde yıkatın. İçiniz rahat, eviniz ferah olsun. Avcılar-esenyurtbeylikdüzü bölgelerine servisimiz vardır. stor perde yıkama, yorgan yıkama, koltuk yıkama, halı kenarı overlok işlerinizi istanbul temizlik avcılar halı yıkama servisinde gönül rahatlığı ile yaptıra bilirsiniz.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi