Avcılar Halı Yıkama Hızlı Servis

27 Temmuz 2016 1 By haliyika.net
Avcılar Halı Yıkama Hızlı Servis

 hızlı servis

Avcılar halı yıkama hızlı servis ile evinizden alınan halı, kilim, yorgan, battaniye İstanbul Temizlik halı yıkama tesislerimize getirilir. Halılarınızı, yüzde yüz bitkisel şampuanla son teknoloji makinelerde yıkayıp üç günde ve zamanında teslim ediyoruz. Halılarınızı biz yıkayalım zamanınız size kalsın çünkü herkesin kaliteli hizmet almaya hakkı vardır

Avcılar Halı Yıkama hızlı servis

Avcılarda halı yıkama denilince akla istanbul temizlik halı koltuk yıkama fabrikası gelmeli .müşterilerimiz temizliğimizi bütün dost komşu arkadaşlarına anlatmalı dedik ve inşallah da öyle olacak. avcılar halı yıkama bizim temizliğimizi ve bu işi ne kadar severek vede profesyonel bir şekilde yaptığımızı görmeniz için, bize bir telefon açmanız yeterli ,gelelim halılarınızı evinizden servis aracımızla halılarınızı, yorganlarınızı Stor perdelerinizi alalım size söz verdiğimiz gün içerisinde poşetlenmiş parfümlenmiş tertemiz bir şekilde teslim edelim. Avcılarda hijyen Güvenilir halı yıkama firması istanbul temizlik. Bırakın halı yıkama , koltuk yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama işlerinizi istanbul temizlik firması yapsın sizin sevginiz zamanınız ailenize kalsın. 

beylikdüzü halı yıkama fabrikası

avcılar halı yıkama hızlı servis

Temiz Halı Yıkama Hizmeti

Temiz halı yıkama hizmeti veren bir firma bulmak zordur. Temiz halı yıkama sözü veriyoruz. Beğenmesseniz yeniden alıp yıkıyoruz. Günümüzde bayanların en çok dert yandığı ev temizliklerinden biriside halı yıkamadır. Çünkü halıları yıkamak hem çok zaman ister hem de çok zordur. Dolayısı ile bir bayanın bu işin üstesinden tek başına gelmesi bir hayli zor ve zaman alacaktır. Bu anlamda profesyonel halı yıkama firmalarıyla çalışmak alınacak en doğru karardır. Uzun süredir hizmet veren istanbul temizlik  halı yıkama firmamız sizlere en uygun fiyatları sunarak bu zorlu işten kurtulmanızı sağlamaktadır. Üstelik bu konuda da oldukça profesyonelce çalışarak halılarınızın tüm kirini lekesini temizlemektedir.

Sizlerin tek yapması gereken bizi 0212 694 63 63 telefon dan yada 0532 226 72 76 cep telefonundan  aramanız olacaktır. İstanbul temizlik avcıların bütün semtlerinde sizlerin istediği doğrultuda yorgan yıkama, battaniye yıkama, halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama ve halı kenarı overlok hizmeti vermektedir.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi