Avcılar halı yıkama firmaları

27 Temmuz 2016 0 By haliyika.net
Avcılar halı yıkama firmaları

Avcılar halı yıkama firmaları

Avcılar halı yıkama firmaları, Avcılar halı yıkama Fabrikaları, her geçen gün kendi bünyesinde yenilenmektedir. Çağın gereklerine ayak uydurmaktadır. Gerek makineleşme sistemiyle olsun gerekte kullanılan malzemeler açısından kendimizi ileri seviyelere taşımaktayız. Bizim işimiz ev tekstili de denilen evinizde bulunan sizlerin yıkamada güçlük çektiğiniz halı, kilim, yorgan, battaniye, koltuk yıkama işleriniz için biz varız.

Avcılarda kaliteli halı yıkama fabrikası

Avcılarda kaliteli halı yıkama

DÖRT MEVSİM

Dört mevsim çalışmalarımıza ara vermeden sürdürmekteyiz. avcılar halı yıkama firması olarak yaz kış demeden çalışmaktayız. gerek yaz aylarında gerekse kış aylarında kampanyalarda yapmaktayız. sürekliliği olan müşterilerimize her zaman indirim yaparız.

Avcılar  halı yıkama fabrikası bu sonbahar aylarında da kampanya başlattı. Bu kampanyalarımızdan sizde yararlanabilirsiniz. İstanbul temizlik halı kilim yıkama fabrikası olarak fiyat listelerimizi inceleyiniz.

Avcılarda kaliteli halı yıkama fabrikası

Avcılarda kaliteli halı yıkama

Halı yıkama da Pratik bilgiler.

Çok müşterimizin başına gelen halıya çay dökülmesi yemek dökülmesi gibi sorusu var. Sizlerinde bu gibi durumlara bizleri aramanız bilgi almanı gayet doğal bir durumdur. Halınızı yıkamaya verin yada vermeyin önemi yok her zaman bilgi alabilir bizlere ulaşabilirsiniz. Yapılmakta olan yanlışların başında bilinçsizlik gelir. örnek verecek olursak,halının üstüne leke oluşturabilecek bir şey döküldü ilk yapılacak şey dökülen maddeyi olabildiğince yüzeyden almak olmalı. Sonra tampon yapmalı,yani kağıt havluda olur bastırmadan ovalama dan olabildiğince alınmalı.sonra nemli bir bezle gene ovalama dan halının dışına doğru çekilmeli. Bakın bu arada hiç deterjan kullanmadık doğru bir tespit. Şimdi ikinci aşamaya geldik.

Malzeme

Avcılar halı yıkama fabrikaları Doğru bir deterjan malzemesi seçmek. Halılar genelde üç boyutludur yani halk dilinde yanar dönerde denir. Elimizle bir sağa bir sola çevirsek halının havını renklerin değiştiğini görürüz. Neyse doğru deterjan demiştik halımız sentetik yani polyester malzemeden oluşmuşsa her çeşit deterjan kullanılabilir. İpeksi elyaf yün karışım halılara sadece normal bildiğimiz sabunla müdahale etmeliyiz. yada her evde bulunan ıslak mendil kolonya bunlara müdahale edilmeli çin halısı saf ipek halı el dokuma halı İran halısı bunlar çok hassas halılar dır,onun için bunlarda lekeyi çıkartırken halıyı bozma ihtimali vardır.birde aynı bu halılara benzer kök boyasıyla yapılmış halılar vardır. Anadolu nun tarihinde bu halılardan çok dokunmuştur. Sonra kilim çeşitleri vardır hint kilimi normal Anadolu kilimi bunlarında çoğu kök boyasıyla yapılmıştır. Kök boyasıyla boyanmış kilimler sıcak suda bile çözünür ler. Aslında kök boyası kullanılan bütün halı ve kilimlerde şartlama yapılmalıdır, yani boyayı sabitleme gereklidir.