Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

27 Temmuz 2016 0 By haliyika.net
Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası Halı yıkama emek ister tecrübe ister alın teri ister. Yorucu bir iştir işini severek yapmazsa başarılı olamaz bir erkek gözü ile bakalım bu gün ki yazımıza. Bir erkeğin evi onun kalesidir. ve temiz tutmak sürekli bir angarya dır. Bu görevi kolaylaştırmak için bugün mevcut yüksek teknoloji temizlik araçları olmadan hayat düşünün.

esenyurt yeşilkent halı yıkama

esenyurt yeşilkent halı yıkama

Elektrikli süpürgenin icadından önce, kilim temizlik için evden kaldırılması gerekiyordu. Onlar bir duvar veya çizgi üzerinde asılı ve mümkün olduğunca çok kir gibi yaymak için bir halı çırpıcı ile tekrar tekrar vuruldu. Günümüzde halı yıkama işleri İkinci Dünya Savaşı sırasında, mucitler günümüz halı temizleme haline kimyasalları, kendi bakış açısı kaymıştır. Aslında, halı temizleme hala günümüz sektöründe 1945 sonrası geliştirilen aynı temel ilkeleri kullanır. Yıllar içinde, halı temizleme ve döşeme sanayi sistemini ve kimyasallar daha verimli temizlemek için geliştirdi.

 

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

avcılar halı yıkama işletmesi

 HALI YIKAMADA GELİŞEN TEKNOLOJİ

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası Son sistem geliştirilen halı kilim yıkama makineleri günümüzde yaygınlaşmıştır.bizlerde bu sisteme ayak uydurmuş durumdayız. Fabrikamızın bünyesinde üç adet halı sıkma bir adet yorgan yıkama bir adet toz alma bir adet koltuk yıkama bir adet koltuk fırçalama. 18 fırçalı al üst ve ön yıkamalı otomatik halı yıkama makinesi mevcuttur.

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası,Avcılar Halı Yıkama Firması,Avcılar Halı Temizlik Firması. parseller halı yıkama, firuzköy halı yıkama, cihangirde halı yıkama,saadetdere halı yıkama,en iyi halı yıkama