Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

avcılar halı yıkama firması

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası Halı yıkama emek ister tecrübe ister alın teri ister. Yorucu bir iştir işini severek yapmazsa başarılı olamaz bir erkek gözü ile bakalım bu gün ki yazımıza. Bir erkeğin evi onun kalesidir, ve temiz tutmak sürekli bir angarya dır. Bu görevi kolaylaştırmak için bugün mevcut yüksek teknoloji temizlik araçları olmadan hayat düşünün.

Halı yıkamada püf noktalar

Her insan az çok temizlik yapmayı bilir. İstanbul temizlik halı yıkama firması işinin ehli bir temizlik halı yıkama firmasıdır. Kurumsal yani işletme ruhsatlı vergiye tabi sanatkarlar odasına kayıtlı çevre düzenleme atık su kontrol belgeli firmayız. Fabrika statüsünde bünyesinde sanayi tipi makineleri olan Profesyonel halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan, battaniye yıkama stor perde temizleme gibi işlerinizi yapıyoruz. Bir de yıpranmış halılarını za tamirat overlok işlerimiz mevcuttur. Bütün bu saydığımız işlerin bir tane değil birkaç tane uzman personele ihtiyacı var. firmamızda kalifiye elemanlarımız var. bütün işleri bir kişi yapamaz koltuk yıkamanın, elemanı farlı overlok halı kenarı tamiratının elemanı farlı stor perde yıkayan, taşıma işini yapan Şoföründen yıkamacısına kadar kaliteli elemanlarla çalışıyoruz. 11 seneye yakın tecrübemizden çıkan kaliteyi siz müşterilerimiz taktirine bırakıyoruz. İddialıyız en iyi temizlik yapan birkaç firmadan biriyiz.

esenyurt yeşilkent halı yıkama

avcılar halı yıkama fabrikası

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Elektrikli süpürgenin icadından önce, kilim temizlik için evden kaldırılması gerekiyordu. Onlar bir duvar veya çizgi üzerinde asılı ve mümkün olduğunca çok kir gibi yaymak için bir halı çırpıcı ile tekrar tekrar vuruldu. Günümüzde halı yıkama işleri İkinci Dünya Savaşı sırasında, mucitler günümüz halı temizleme haline kimyasalları, kendi bakış açısı kaymıştır. Aslında, halı temizleme hala günümüz sektöründe 1945 sonrası geliştirilen aynı temel ilkeleri kullanır. Yıllar içinde, halı temizleme ve döşeme sanayi sistemini ve kimyasallar daha verimli temizlemek için geliştirdi. 

 HALI YIKAMADA GELİŞEN TEKNOLOJİ

İstanbul temizlik Halı Yıkama Fabrikası Son sistem geliştirilen halı kilim yıkama makineleri günümüzde yaygınlaşmıştır. Bizlerde bu sisteme ayak uydurmuş durumdayız. Fabrikamızın bünyesinde üç adet halı sıkma bir adet yorgan yıkama bir adet toz alma bir adet koltuk yıkama bir adet koltuk fırçalama. 18 fırçalı al üst ve ön yıkamalı otomatik halı yıkama makinesi mevcuttur.

Avcılar Halı Yıkama, Avcılar Halı Yıkama Firması, Avcılar Halı Temizlik Firması. Parseller halı yıkama, firuzköy halı yıkama, cihangirde halı yıkama, saadetdere halı yıkama, en iyi halı yıkama

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi