Esenyurt Avcılar halı yıkama

27 Temmuz 2016 0 By haliyika.net
Esenyurt Avcılar  halı yıkama

Avcılar halı yıkama, Esenyurt halı yıkama

Avcılar halı yıkama, Esenyurt halı yıkama. İstanbul Temizlik Halı Yıkama Firması siz değerli müşterilerimize halı temizleme hizmetinde 2008 yılından itibaren İstanbul ‘un birçok bölgesine.  Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Yakuplu, Kavaklı, Kıraç, Saadetdere, Ambarlı, Gümüşpala, Firüzköy, Yenikent ve çevresi. Geniş servis ve şube ağıyla hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Avcılar Halı Yıkama, Esenyurt Halı Yıkama Fabrikamız halı temizleme konusunda derin tecrübeye sahiptir. İstanbul’da saygın ve yenilikçi bir kuruluştur.

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama, Esenyurt halı yıkama Halılarınız özel 18 fırçalı makinemizde cinsine uygun olarak yıkanmaktadır. Doğru şampuan seçilerek, yumuşak fırça, sert fırça uygunluğuna göre, özel şampuan ve leke sökücülerimizle lekelerine müdahale ederek yıkanır.

Avcılar halı yıkama, Esenyurt halı yıkama

Avcılar halı yıkama, Esenyurt halı yıkama

Halı Sıkma

Halılarınızı  santrifuj makinesinde halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Halı üzerindeki yaklaşık %90 oranındaki suyun atılmasından sonra halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır, hem de halının yıpranması önlenmiş olur. Halı santrifüj makinesine rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında hiç bir zaman zarar görmez.

esenyurt-hali-yikama-fabrikasi

esenyurt avcılar halı yıkama

Halı kurutma

Sıkma işleminden sonra % 90 kurumuş halılar kurutma sehpalarına asılarak halı kurutma alanlarına konularak üzerine toz toprak gelmeden kurutma ve havalandırılması sağlanır.Yıkamanın önemi kadar halıların kurutulması da önemlidir. özel kurutma alanı olarak düzenlenmiş odalarda halılarınızın tekrar kirlenmesi önlenmiş olur.

Avcılar halı yıkama, Esenyurt halı yıkama

Avcılar halı yıkama, Esenyurt halı yıkama

Paketleme

12 saat içinde kurutma odasından çıkarılan halılar özel ambalajlama sistemiyle kalite kontrol aşamasından geçer paketlenir, Mis kokulu bir şekilde bekleme alanına alınır,müşterilerimiz aranarak halılarınızın teslimatı için haber verilir,  Profesyonel halı yıkama hizmetleri hijyen garantili halı temizleme, koltuk, battaniye, stor perde yıkama yün yorgan yıkama halı kenarı overlok işlerinizi istanbul temizlik halı yıkama farkıyla görün vazgeçemeyeceksiniz. Kullandığımız şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez.

Halı Yıkama fabrikamızda insan sağlığı odaklı bir çalışma prensibi ile hizmet vermekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.