Avcılar halı yıkama Dört mevsim Garantili temizlik

esenyurt Dört mevsim Garantili temizlik

Avcılar halı yıkama Dört mevsim Garantili temizlik

Avcılar halı yıkama Dört mevsim  Garantili temizlik işlerini Esenyurt ,Avcılar ,Beylikdüzü nde sürdürmeye devam ediyor. Bizim için halı yıkama dört mevsim aynı şekilde sürmektedir. Hatta kış aylarında yıkama dahada uygun fiyata daha kısa sürede teslim edilmektedir. Yazın işler yoğun olduğundan aksamalar olabiliyor. Kış aylarında böyle sorunda olmaz. Bizim farkımız kurumsal olmamız ve yaptığımız işi önemseriz ,sadece para kazanma amaçlı yapan bazı firmaların telefonları kışın kapalıdır, cevap bile vermezler çünkü sistemleri uygun değildir. Sadece yaza özel çalışırlar.

Halı yıkatmak isterseniz DİKKATLİ OLUN

Günümüzde halı yıkama sektör haline gelmiştir.ancak kurumsallaşan firmalar başarıya ulaşırlar. Firmalar öncelikli olarak kendilerini kanıtlaya bilme çabası içindedirler, Birde rastgele her sene yeni firma isimleriyle çıkan güven vermeyen yaptıkları işin arkasında durmayan küçük çaplı işletmeler vardır. Kapasite senin büyük olduğu şehirlerde bunlar bir telefon bir isimle çıkıp yakaladıkları müşterilerin çoğunu mağdur ederler. Seneye yeni firmaymış gibi isim telefon değiştirip devam ederler.

avcılar halı yorgan yıkama

Avcılar halı yıkama Dört mevsim Garantili temizlik

Halı yıkama firmalarını ARAŞTIRIN

Avcılar halı yıkama yaz, kış, sonbahar, ilkbahar yani dört mevsim aynı şekilde çalışmaktadır. Gözlemlediğimiz bilgilere göre müşteriler araştırma durumundadırlar. Yani güvenilir hijyen koşullara uygun firmalar aramaktadırlar. Bizim gerçek amacımız yeni müşteriden ziyade olağan müşterilerimizin tavsiyeleriyle arayan müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Biliyoruz ki müşteri memnun kalırsa yeni müşteriler kazanacağız bunun içinde işimizi layıkı ile yapmak yüzümüz ak bir şekilde yavaş adımlarla ilerlemektir. Hızlı şekilde büyümenin de zararları vardır. kaliteden ödün verilir zamanlama hatası yapılır. Yapılan işler planlanamaz hal alır bu duru bizim en büyük endişelerimizin birisidir.

Bir müşteri bin müşteri mantığıyla kaliteden ,güvenden ,verilen sözden ödün vermeden çalışmak birinci derecede özelliğimizdir. İstanbul Temizlik Halı Kilim yıkama fabrikası olarak bizlere güvenin araştırın deneyin memnuniyetinizi dostlarınızla paylaşın.

FABRİKASI OLMAYAN HALI YIKAMACILAR VAR

Biz İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası bütün yasal işlemleri olan kurumsal bir firmayız. Bazı broşür veya internet te gördüğünüz firmaların sadece telefonları var. YERLERİ MEVCUT DEĞİL BU İNSANLAR TAŞÖREN İŞ YAPTIRMAKTADIRLAR. Yani halınızı alıp götürüp başka bir firmada yıkatırlar. Biz kesinlikle böyle çalışan insanlara karşıyız. Vede kimsenin halısını yıkamıyoruz. Sadece müşterilerimizden gelen halıları yıkıyoruz.

Avcılar halı yıkama, Beylikdüzü halı yıkamaEsenyurt halı yıkama

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi