Avcılar denizköşkler halı yıkama

27 Temmuz 2016 0 By haliyika.net
Avcılar denizköşkler halı yıkama

Avcılar denizköşkler halı yıkama

Avcılar denizköşkler halı yıkama şirketi olarak profesyonel hizmet veriyoruz. Temizlik bizim işimiz . Denizköşkler Halı Yıkama, kilim , yün halı, Çin halısı ,ipeksi halı ,bunların hepsi birbirinden farklı özellikteki dokulara sahiptir. Hepsini aynı şampuanla yıkamıyoruz. Hepsinin yıkama şekilleri farklı olduğu için ayrı ayrı işlere tabi tutulmaktadırlar. Ayrı şampuanlar leke sökücüler kullanılmaktadır. Bu halı yıkama işinin püf noktaları vardır ehli olmayana halınızı yıkatmayın. Bir atasözümüz vardır, ekmeği ekmekçiye ver bir dilimde üste ver.

denizköşkler halı yıkama, denizköşklerde halı yıkama

denizköşkler halı yıkama

DENİZKÖŞKLER HALI YIKAMA FABRİKASI

Avcılar denizköşkler halı yıkama Tavsiye verecek olursak yün halının üstüne dökülen Çay lekesiyle mücadele çok zordur. Kahve lekesiyle çok zordur. Saç boyasıyla halıdan lekeyi çıkartmak imkansızdır. Nedeni ise o dökülen kahve, çay, saç boyası, oje artık yünle birleşmiştir. Ve hatta halının dokusuna zarar vermiş de olabilir. Halının rengine dokusuna zarar vermeden bu lekelerin çıkması çok zordur. Saç boyası kahve lekesi çay lekesi bunların halıdan çıkartılması ilk anda daha halıya dökülen nesne kurumadan müdahale edilirse çok kolaydır. Kuruduktan sonra imkansız hale gelir. Fazla zamanınızı almaz oturduğunuz yerde lekeyi çıkartmanız kendi elinizde sakın ovalamayın. istanbul temizlik avcılar denizköşkler halı yıkama firması 18 fırçalı otomatik makinesiyle denizköşklerin en iyi halı yıkama firmasıdır.

Avcılar denizköşkler halı yıkama

Avcılar denizköşkler halı yıkama

HALIYA DÖKÜLEN ÇAY KAHVE KAN YEMEK NE OLURSA OLSUN

Halıya dökülen lekelere nasıl mücadele etmeliyiz, Dökülen yeri havlu kağıt havlu kullanarak tampon yapılmalıdır, fazla yaymadan ovalama dan, oradaki ıslaklık mümkün olduğunca çekilmelidir . Her evde bulunan ıslak mendil bu lekeleri kurumadan önce sabırla işaret parmağınızla sadece hafifçe bastırmanız yeterli olur durmadan devam edin leke çıkana kadar inanın sizde şaşıracaksınız deneyin tem etkili çözüm bu işte sonra uğraşmayın leke kurudu mu olay biter. Ondan sonra deterjanlı suyla bastırmadan ovalanarak elinizden geleni yapmış olursunuz .Lekenin çıktığına kanaat ederseniz sorun çözülmüştür. Aksi halde hala leke orada varsa vakit geçirmeden profesyonel bir halı şirketini arayıp temizlik müracaatında bulunmalısınız. İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası sizin bütün isteklerinizi yerine getirecektir.

Profesyonel Halı Yıkama, Stor perde yıkama, Koltuk yıkama, Kilim yıkama ,Battaniye yıkama ,Yatak yıkama ,Buharlı halı temizleme yerinde koltuk yıkama hizmetlerimiz vardır

Avcilar denizköşkler hali yikama  

avcılar halı yıkama, en iyi  halı yıkama, denizköşkler halı yıkama, denizköşkler de halı yıkama, halı yıkama fabrikası denizköşkler, profesyonel halı yıkama, kaliteli halı yıkama, halıda leke çıkarma, ilk müdahale halıya nasıl yapılır, halı yıkama çay lekesi kahve lekesi, kan lekesi nasıl çıkarılır, halıda yemek lekesi nasıl çıkarılır.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi