Avcılar Beylikdüzü halı yıkama

Avcılar halı yıkama fiyat liste

Avcılar Beylikdüzü halı yıkama

Avcılar Beylikdüzü halı yıkama, esenyurt halı yıkama fabrikası istanbul temizlik dört mevsim sizlere hizmet vermek için güler yüzlü personeliyle hazırdır.

Kirlenmiş halılarınız evinizde bakteri yuvası olabilir. Evlerimizi süsleyen ve bizler için özel değerli olan halılarımız, evde veya bilinçsiz temizlemeden dolayı yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratır. Evde yapılan silme veya leke çıkarma işlemlerinde beyazlatıcı çamaşır suyu gibi ve benzeri ürünler ile halı yüzeyinin parlak görünümü yanıltıcı olabilir.

avcılar halı yıkama-2 beylikdüzü halı yıkama

avcılar halı yıkama-2 beylikdüzü halı yıkama

Halı temizlemede bilinçli olmak

Beylikdüzü halı yıkama Halınız yıkandıktan sonra silinen yerler belirginleşir ve halınızın silinen yerleri kötü görünür. Ama siz bunu halınızı komple yıkatmadan anlayamazsınız. Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir temizlik ve parlaklık elde edilmiş olur. Bununla birlikte halının tam kurutulamaması, halı dokularının günden güne zayıflamasına, hatta zaman içinde çürümesine neden olabilir. Ayrıca nemin de etkisiyle sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Bunların önlenmesi ve kalıcı bir temizlik için halı yıkama esnasında çeşitli işlemlerden geçirilmesi gerekmektedir.

Avcılar halı yıkama-2 Beylikdüzü halı yıkama

Avcılar halı yıkama-2 Beylikdüzü halı yıkama

Avcılar halı yıkama

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan; halı temizliği hizmeti ile halılarınız evinizden alınarak 2 gün gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde, halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmiş bir şekilde yine evinize teslim edilir.

Halıları normal şebeke suyu ile yıkıyoruz, kesinlikle kuyu suyu kullanmıyoruz. Halınız daha sonra  cinsine göre hem alttan hem de üstten yıkanmaktadır.

Bu işlemden sonra, suyu otomatik sıkma makinesinde tamamen sıkılmaktadır. Nemli olan halınız temiz ve hijyenik kurutma odamızda kurutulmaktadır.

Kuruyan halınız kalite kontrol masasında taranmakta ve Parfümlenmekte dir. Sonra evinize özel ambalajında teslim edilmektedir.

Beylikdüzü halı yıkama

Beylikdüzü halı yıkama Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz.

Modern makinelerimiz sağlığa elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi biz yapalım siz temizliğin keyfini sürün.

Ücretsiz servisimiz ile adresinizden alınan halılar, Kaliteli hizmet ve memnun müşteri anlayışı ile temizledikten sonra adresinize teslim edilmektedir.

verdiğimiz hizmetler

Beylikdüzü halı yıkama  stor perde yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve halı kenarı overlok işlerinizi yapıyoruz.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi