Ambarlı halı yıkama

beylikdüzü halı yıkama fabrikası

Avcılar ambarlı halı yıkama

Ambarlı halı yıkama avcılar firmamızın ücretsiz servis verdiği bölgelerin başında gelir. Avcıların sahil bölgelerinden birisi olan ambarlı Reşit paşa caddesiyle Fevzi çakmak caddelerinin birleştiği yerden başlar cumhuriyet caddesiyle rüzgarlı sokak sonunda biter. Avcıların elit kesimlerinin oturduğu ambarlıda ve siteler bölgesinde bir çok halı yıkatan müşterilerimiz var. Kalitesinden ödün vermeyen firmamız istanbul temizlik her daim hijyen kurallarına uygun hareketle halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, stor perde yıkama, battaniye yıkama, ve halı kenarı overlok işlerini başarı ile uygular. Müşteri şikayet ve önerilerini her zaman dikkate alan istanbul temizlik halı yıkama firması başarının sırrını bilir. Müşteri tavsiyeleri her zaman önem arz etmektedir.

Ambarlı siteler halı yıkama

Ambarlı halı yıkama

En güzel halı yıkama

Başarılı olabilmek için öncelikli kaliteli elemanların çalıştırılması gereklidir. Halı yıkama ekipmanlarının günümüz teknolojisine uygun olmalıdır. İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası on yılı aşkın suredir halı temizleme ev eşyası yıkama işleriyle uğraşmaktadır kalitesini ispatlamış bir firmayız. Halı yıkama sektöründe kurumsal işletme ruhsatlı çevre duyarlı atık su raporlu belediye işletme ruhsatlı vergiye tabi ender firmalardan birisi olmanın gururunu taşımaktayız. Bu tecrübemizle yaptığımız halı yıkamada en güzel temizlik yıkama işini yapmaktayız.

halı kenarı overlok

ambarlı overlok

Siteler  halı yıkama

Ambarlı halı yıkama Siteler  mahallemizin sahil kesimine verilen diğer bir isimdir. Bu bölgede eski yerleşim siteleri bulunduğu için bu adı almıştır. Bu bölgemizde oturan müşterilerimizin çoğu bizimle çalışmakta. İstanbul temizlik halı yıkama ismini duymayan kalmamıştır. Çoğu halı yıkatan siteler sakini ile dost olduk kendimizi halı yıkama dalında halkımıza sevdirdik. İş ahlakının gereğiyle çalışmalarımıza aynı özenle çalışmaya devam ediyoruz. İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası ambarlı mahallemizin gözde halı yıkama fabrikalarından biri olmuştur. Bize verdiğiniz bu güven karşılığında hizmetlerimizi aksatmadan yaz kış demeden sürdüreceğiz.

siteler halı yıkama, yorgan yıkama. battaniye yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, overlok halı tamiri işlerinizi bizlere gönül rahatlığı ile yaptırınız sakın aracı firmalara halınızı vermeyin geri gelir mi gelmez mi belli olmaz. İşletme adresi bulunmayan firmalardan uzak durun. Parseller avcılarda bulunan firmamız  fidan sokaktadır.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi